Генеральне консульство України в Мілані

Київ 02:21

МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО – ФОРМУЛА УСПІХУ!

11 травня, 12:33

В умовах триваючої децентралізації влади в Україні все більшої ваги для розвитку двосторонніх відносин між державами набуває міжрегіональне співробітництво. Важливим заходом, організованим за сприяння Посольства, став візит на початку травня до регіону Лаціо чисельної делегації представників ділових кіл Чернігівcької області на чолі з Першим заступником Чернігівської ОДА Ю.Свириденко та Головою Чернігівської ТПП К.Івановим.
Італія не випадково з’явилась у фокусі Чернігівщини. За підсумками 2017 року експорт області до Італії зріс у більше ніж у 2,5 рази, а у січні-лютому 2018 року зростання експорту до Італії вже становило 61%.
Окрім офіційних зустрічей з представниками регіональної влади та спілкування з українською молоддю в Посольстві, делегація відвідала низку італійських підприємств, де зацікавлені представники бізнесу мали можливість ознайомитись з виробничими процесами, встановити прямі стосунки та домовитись про подальшу співпрацю.
Направлення секторальних ділових місій, яке практикується Чернігівською ОДА та ТПП є однією з найефективніших форм просування українського експорту до Італії та розвитку економічної співпраці в цілому, і на наше переконання - збагатить двосторонні відносини між Чернігівською областю та італійськими регіонами новими взаємовигідними проектами.