Генеральне консульство України в Мілані

Київ 16:53

Українська скрипалька акомпанує співаку Андреа Бочеллі на одному з найпрестижніших фестивалей, що відбувся у Санремо

22 лютого 2013, 16:52

Донька українських мігрантів в Італії, родом з Івано-Франківська,  акомпанувала на скрипці співаку Андреа Бочеллі пісню  "Quizas, quizas, quizas".  Виступ Бочеллі у супроводі пані Петришак подивилися у прямому ефірі більше 13 мільйонів глядачів.

16 лютого, 19-ти річна українка Анастасія Петришак виступила у фінальному вечорі найвідомішого італійського пісенного фестивалю в Санремо.

Анастасія не вперше акомпанує Андреа Бочеллі.  У 17 років вона акомпанувала всесвітньо відомому тенору на його концерті в Мілані у присутності 2 000 глядачів. Перед українською публікою наша співвітчизниця вперше виступила в Римі, в театрі «Елізео», під час святкування 20-ї річниці Незалежності України, організованого Християнським товариством українців в Італії.

Анастасія розпочала заняття скрипкою в Івано-Франківську у віці 5 років.  Пізніше її батьки виїхали до Італії. У 2005 році до них приїхала і донька, продовжуючи заняття скрипкою. Батьки дівчини створили їй всі необхідні умови для його розвитку її талантц, фактично, присвятивши цьому своє життя. Незважаючи на юний вік,  тендітна бойківчанка швидко полонила італійську публіку своєю віртуозною грою на скрипці. За декілька останніх років вона стала абсолютним перможцем практично всіх італійських конкурсів скрипалів, закінчила з відзнакою 2 італійських музичних вищих навчальних заклади. На концертах їй акомпанують кращі оркестри Італії.

Відео виступу А.Бочеллі розміщене на сайті телекомпанії  RAI за посиланням:

http://www.sanremo.rai.it/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-15be2149-cfdb-482b-b621-43f9f181f13a.html#p=0

(Акомпанування А.Петришак на скрипці починається на 11 хвилині відео).  

За матеріалами Прес-служби Християнського товариства українців в Італії