Генеральне консульство України в Мілані

Київ 17:27

Конференція “Голос України”

06 травня 2015, 16:15

3 травня 2015 р. консул ГКУ в Мілані С.Пода взяв участь у конференції “Голос України”, організованій за сприяння мерії м.Горгондзола (провінція Мілано) та приуроченій до Всесвітнього дня свободи преси.

3 травня 2015 р. консул ГКУ в Мілані С.Пода взяв участь у конференції “Голос України”, організованій за сприяння мерії м.Горгондзола (провінція Мілано) та приуроченій до Всесвітнього дня свободи преси.
Захід, організований завдяки спільним зусиллям низки громадських організацій українців регіону Ломбардія та просто небайдужих громадян-патріотів України, пройшов у залі “Аудиторіум”, зібравши більше сотні відвідувачів, італійців та українців, зацікавлених в ознайомленні з максимально повною та неупередженою інформацією про суспільно-політичні зміни, що відбулися в нашій державі з перших днів Революції Гідності по теперішній час. Перед присутніми виступили керівники громадських асоціацій “Відродження України” Дана Кучмаш, “Італія-Україна Майдан” Фабіо Преведелло, італійська журналістка Валентіна Комінетті, письменниця Марина Соріна, мати українського офіцера-учасника АТО Діна Петелько. В режимі скайп-конференції до обговорення долучився також відомий італійський публіцист, член Італійської асоціації українських студій AISU, автор трьох книжок про Україну Массімілано ді Паскуале. У другій частині заходу відбувся концерт самодіяльних українських колективів з мм.Горгондзола, Брешія та Мортара. Окрему вдячність за успішну організацію заходу та за запрошення до участі в ньому представників консульства висловлюємо пп.Марії Забіяці та Світлані Кивар.

Останні новини

Над Меморіальним комплексом Campana dei Caduti замайорів Державний прапор України | 08 травня 2017, 17:12

07 травня у місті Роверето (провінція Тренто) у меморіальному комплексі Campana dei Caduti відбулась офіційна церемонія підняття Українського прапору. Цією історичною подією Україна приєдналась до Меморандуму Миру «Maria Dolens”, ще раз підтвердивши свої прагнення до миру, європейської солідарності та демократії, поваги до прав людини. Церемонія відбулась у присутності численної української громади з міст Тренто, Местре, Верона, Больцано, Болонья, Мілан, Падуя, Тревізо, Удіне за участю Посла України в Італії Євгена Перелигіна, Генерального консула України в Мілані Романа Горяйнова, регенту Фонду “Opera Campana dei Caduti” професора Альберта Робола, членів італійського Сенату та Палати депутатів, представників регіональних та місцевих органів влади.  http://www.fondazioneoperacampana.it/

14 жовтня День захисника України | 11 жовтня 2016, 19:28

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Інформуємо, що 14.10.2016 р. відзначається державне свято День захисника України, у зв’язку з чим, прийом громадян цього дня не здійснюватиметься. Дякуємо за розуміння!