Генеральне консульство України в Мілані

, Київ 18:25

Офіційний візит до Неаполя Посла України в Італії Євгена Перелигіна

19 червня 2017, 12:23

14-15 червня 2017 року відбувся офіційний візит до  Неаполя Посла України в Італії Євгена Перелигіна.

Під час зустрічей з префектом Кармеллою Пагано та мером Луїджі де Маджістрісом було обговорено подальші шляхи взаємодії на інституційному рівні, а також співпрацю з питань, які актуальні в контексті перебування в Неаполі численної української громади. З  головою торговельно-промислової палати  Джіроламо Петтроне домовлено про активізацію бізнес-контактів, чому сприяла здійснена Послом у присутності місцевих ділових кіл презентація сучасного стану і перспектив українсько-італійського торговельно-економічного співробітництва. Із представниками української громади обговорено шляхи спільної промоції української культури і освіти в Неаполі , а також інші актуальні питання.

Проведені Послом зустрічі були спрямовані на досягнення конкретних домовленостей і визначення шляхів їх практичної реалізації, враховуючи потенціал міста Неаполя в поглибленні українсько-італійського співробітництва у різних сферах. 

Візит створив необхідні передумови для активізації взаємодії з владою, бізнес-колами та культурно-гуманітарними структурами Неаполя, в т.ч. з питань, актуальних для численної української громади.

За результатами візиту Посол Є.Перелигін дав інтерв’ю місцевим ЗМІ.