Генеральне консульство України в Мілані

, Київ 21:13

Фестиваль «ПОБАЧИТИ УКРАЇНУ: DOCUDAYS UA МАНДРУЄ СВІТОМ» (SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR).

13 липня 2016, 17:34

12 липня Генеральний консул України в Мілані Роман Горяйнов взяв участь у відкритті фотовиставки Олександра Глядєлова «Чуєш, брате?» в рамках міжнародного турне фестивалю «ПОБАЧИТИ УКРАЇНУ: DOCUDAYS UA МАНДРУЄ СВІТОМ» (SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR).
Події фестивалю проходитимуть у приміщеннях арт-простору CASA DELLA MEMORIA. Проект SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR – це акція у галузі культурної дипломатії, що реалізується Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA. У програмі фестивалю заплановані покази документальних фільмів, фотовиставка, зустрічі з українськими кінематографістами, а також дискусія за участі журналістів, філософів та експертів, які допоможуть краще зрозуміти ситуації, зображені у фільмах, та нададуть більше інформації про події у країні.
Проект SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR вже відвідав Францію і Грецію. До кінця 2016 відбудуться фестивалі у Німеччині та Іспанії. В Італії SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR триватиме два тижні в Мілані з 12 по 30 липня.

Останні новини

Над Меморіальним комплексом Campana dei Caduti замайорів Державний прапор України | 08 травня 2017, 17:12

07 травня у місті Роверето (провінція Тренто) у меморіальному комплексі Campana dei Caduti відбулась офіційна церемонія підняття Українського прапору. Цією історичною подією Україна приєдналась до Меморандуму Миру «Maria Dolens”, ще раз підтвердивши свої прагнення до миру, європейської солідарності та демократії, поваги до прав людини. Церемонія відбулась у присутності численної української громади з міст Тренто, Местре, Верона, Больцано, Болонья, Мілан, Падуя, Тревізо, Удіне за участю Посла України в Італії Євгена Перелигіна, Генерального консула України в Мілані Романа Горяйнова, регенту Фонду “Opera Campana dei Caduti” професора Альберта Робола, членів італійського Сенату та Палати депутатів, представників регіональних та місцевих органів влади.  http://www.fondazioneoperacampana.it/

14 жовтня День захисника України | 11 жовтня 2016, 19:28

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Інформуємо, що 14.10.2016 р. відзначається державне свято День захисника України, у зв’язку з чим, прийом громадян цього дня не здійснюватиметься. Дякуємо за розуміння!