Генеральне консульство України в Мілані

, Київ 22:10

ЩОДО ГРАФІКУ РОБОТИ У ЧЕРВНІ

06 червня 2016, 11:03

Шановні відвідувачі!

У зв’язку з відзначенням державних свят (Трійці та Дня Конституції України) у червні 2016 року Генконсульство не здійснюватиме прийом громадян 20, 27 та 28 червня.

Просимо запланувати відвідання установи в інші дні.

Останні новини

Над Меморіальним комплексом Campana dei Caduti замайорів Державний прапор України | 08 травня, 17:12

07 травня у місті Роверето (провінція Тренто) у меморіальному комплексі Campana dei Caduti відбулась офіційна церемонія підняття Українського прапору. Цією історичною подією Україна приєдналась до Меморандуму Миру «Maria Dolens”, ще раз підтвердивши свої прагнення до миру, європейської солідарності та демократії, поваги до прав людини. Церемонія відбулась у присутності численної української громади з міст Тренто, Местре, Верона, Больцано, Болонья, Мілан, Падуя, Тревізо, Удіне за участю Посла України в Італії Євгена Перелигіна, Генерального консула України в Мілані Романа Горяйнова, регенту Фонду “Opera Campana dei Caduti” професора Альберта Робола, членів італійського Сенату та Палати депутатів, представників регіональних та місцевих органів влади.  http://www.fondazioneoperacampana.it/

14 жовтня День захисника України | 11 жовтня 2016, 19:28

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Інформуємо, що 14.10.2016 р. відзначається державне свято День захисника України, у зв’язку з чим, прийом громадян цього дня не здійснюватиметься. Дякуємо за розуміння!