Генеральне консульство України в Мілані

, Київ 22:12

26 листопада ц.р. у м.Болонья (Емілія-Романія) відбувся форум «Італія-Україна: Болонські зустрічі».

01 грудня 2015, 12:16

В Національній палаті підприємців та ремісників м.Болоньї відбувся форум «Італія-Україна: Болонські зустрічі». У бізнес-заході взяли участь представники Регіону Емілія Романія, міста Болонья, ГКУ в Мілані, а також зацікавлені представники італійського бізнесу.

26 листопада ц.р. у м.Болонья (Емілія-Романія) відбувся форум «Італія-Україна: Болонські зустрічі». Захід був організований Національною палатою підприємців та ремісників Болоньї (CNA), Благодійною організацією «Україна в Італії» та проведений за сприяння Генерального консульства України в Мілані. 

У заході взяли участь керівник регіонального відділу міжнародних відносин та європейської співпраці Регіону Емілія-Романія, керівництво Національної палати підприємців та ремісників, Союзу промисловців і бізнесу м.Болонія (Unindustria Bologna), ГКУ в Мілані, а також представники італійського бізнесу та місцевих ЗМІ.

У ході заходу виступили Генеральний консул А.Картиш та консул В.Ворона. Присутніх було детально ознайомлено з економічним потенціалом та інвестиційними можливостями нашої країни у контексті розвитку та подальшої активізації українсько-італійського співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах. При цьому, увагу учасників конференції було акцентовано перспективності використання  економічної бази українських підприємств.

Останні новини

Над Меморіальним комплексом Campana dei Caduti замайорів Державний прапор України | 08 травня, 17:12

07 травня у місті Роверето (провінція Тренто) у меморіальному комплексі Campana dei Caduti відбулась офіційна церемонія підняття Українського прапору. Цією історичною подією Україна приєдналась до Меморандуму Миру «Maria Dolens”, ще раз підтвердивши свої прагнення до миру, європейської солідарності та демократії, поваги до прав людини. Церемонія відбулась у присутності численної української громади з міст Тренто, Местре, Верона, Больцано, Болонья, Мілан, Падуя, Тревізо, Удіне за участю Посла України в Італії Євгена Перелигіна, Генерального консула України в Мілані Романа Горяйнова, регенту Фонду “Opera Campana dei Caduti” професора Альберта Робола, членів італійського Сенату та Палати депутатів, представників регіональних та місцевих органів влади.  http://www.fondazioneoperacampana.it/

14 жовтня День захисника України | 11 жовтня 2016, 19:28

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Інформуємо, що 14.10.2016 р. відзначається державне свято День захисника України, у зв’язку з чим, прийом громадян цього дня не здійснюватиметься. Дякуємо за розуміння!